+48 61 67 11 910

Wkrótce nasze nowe menu letnie- ImagiSummer

A w nim między innymi pizza- "Wszystko się może zdarzyć"

ZAPRASZAMY

Morze przybywa do Imaginarium....Spaghetti, małże i pecorino! Serdecznie zapraszamy!

Od 28 maja do 31 maja restaurację będzie zamknięta. Otwieramy ponownie 1 czerwca w "Dzień Dziecka" o godz. 15:30

Wszystkim dzieciom i tym starszym i tym młodszym życzymy wspaniałego dnia!

W piątek wprowadzamy do Imaginarium nasze Menu Letnie

"W piątek wprowadzamy do Imaginarium nasze Menu Letnie, a z nim kolejną piękną włoską tradycję, a mianowicie Aperitivo!!! Teraz możecie skosztować u nas nie tylko przepysznej pizzy czy domowego makaronu czy deserów, ale także odświeżających koktajli! 

Od piątku do niedzieli w godzinach od 18:00-20:00 będzie można delektować się Spritzem, Americano czy Negroni przy akompaniamencie przystawki serwowanej w cenie drinku. Serdecznie zapraszamy!"

Przerwa wakacyjna od 21 lipca do 12 sierpnia

Chcielibyśmy dać państwu znać, że wkrótce "Imaginarium" będzie zamknięte na okres około 2 tygodni gdyż wyjeżdżamy do Włoch, aby związać się świętym węzłem małżeński:)

Zamykamy w czwartek 21 lipca a otwieramy we wtorek 12 sierpnia. Do zobaczenia jeszcze w tym tygodniu lub po przerwie! Pozdrawiamy! Quasi Signori Vaccari

Już otwarte. Serdecznie zapraszamy !

Minął już rok - degustacja i koncert

Minął już rok od narodzenia naszego Imaganarium i pora na ewolucję! W naszym menu już nie tylko pyszna pizza, ale przede wszystkim różnego rodzaje makarony oraz dania mięsne czyli "primi" i "secondi". Imaginarium zatem dorosło do miana 'Trattorii". Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić państwa na degustację naszych potraw połączoną z degustacją wina i małym koncertem. A w naszym menu na ten szczególny wieczór:
  • Antipasti: Crostini di pane
  • Primi: Zuppa Toscana lub Ratatouille
  • Secondi: Stracietti alla Romana lub Pollo alla Diavola
  • Dolci: Tortino di cioccolato con velutata di vaniglia con gelato. 

Prosimy o rezerwację telefoniczną ponieważ miejsca są ograniczone!  

W piątek 17 marca kolejna degustacja menu z koncertem!

W piątek 17 marca kolejna degustacja menu z koncertem! Tym razem tematem będzie zdrowa żywność a do współpracy zaprosiliśmy właścicieli sklepu Wegeeco w Poznaniu. Zajmują się oni sprzedażą żywności organicznej, bezglutenowej, wegańskiej itd.
Na spotkaniu, oprócz pysznych potraw, będzie można nie tylko wysłuchać koncertu oraz ciekawostek na temat różnego rodzaju diet, ale nawet zrobić zakupy! Wszystkich chętnych zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona, dlatego prosimy bardzo o wcześniejszą rezerwację stolika!"

Uwaga! Od 1 czerwca w Imaginarium przechodzimy na czas letni w związku z tym zmieniamy godziny otwarcia:

Piątek: 14:00-22:00
Czwartek: 14:00-22:00
Środa: 14:00-22:00
Wtorek: 14:00-22:00
Sobota:  13:00-22:00
Niedziela:  13:00-20:00

Zostaliśmy nominowani do konkursu na Najlepszą Restaurację Roku 2017!

Gentili clienti!

Ostatnio zostaliśmy nominowani do konkursu na Najlepszą Restaurację Roku 2017! Co za przyjemność! Co za zaszczyt! Konkurs organizowany jest przez Głos Wielkopolski, a głosowanie odbywa się przez wysyłanie SMS'ów. Prosta sprawa - jeżeli czujecie (sercem i podniebieniem), że zasłużyliśmy na Wasze głosy, wyślijcie SMS na numer 72355 o treści RES.30. W dodatku nasz i Wasz ulubiony Kelner też dostał nominację - zagłosujcie też na Krzyśka wysyłając SMS na ten sam numer z treścią KEL.76.

Bardzo dziękujemy za nominacje i opinie. Jest to dla nas ogromna motywacja i wsparcie

Uwaga, uwaga!!! Zmiana godzin otwarcia

Jak wiadomo czas biegnie nieubłagane no i mamy już jesień, a wraz z jesienią coraz krótsze dni i dłuższe noce... W związku z tym w tym tygodniu w Imaginarium nastąpi "zmiana czasu", czyli godzin otwarcia! Od poniedziałku do czwartku będziemy otwierać o godz. 13:00 a zamykać o godz. 21:00. W piątek będzie otwarte od 13:00 do 22:00 a w sobotę i w niedzielę bez zmian czyli od 13:00 do 22:00 w sobotę i od 13:00 do 20:00 w niedzielę. Uwaga! Zmieni się też nasz dzień wolny! Od tego tygodnia w poniedziałek będzie otwarte a za to we WTOREK będzie ZAMKNIĘTE!

Nowy Rok - Nowe Menu!
Życzymy państwu wszystkiego najlepszego z okazji Nowego Roku 2018, a jednocześnie zapraszamy do spróbowania nowych potraw w naszym menu!

Życzymy państwu wszystkiego najlepszego z okazji Nowego Roku 2018,  a jednocześnie zapraszamy do spróbowania nowych potraw w naszym menu!